Služby

ico1   Odborné poradenství

Poskytneme Vám veškeré informace k nabízenému zboží, poradíme s přípravou i samotnou realizací cihlového obkladu. O cihlových obkladech Elastolith víme vše, neváhejte se nás zeptat.

 

ico2   Kalkulace

Pokud si nejste jistí kolik materiálu (ať už cihlových obkladů nebo lepidla) budete potřebovat, zašlete nám dispozice fasády a popište Vaši představu. Obratem a zcela zdarma Vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku.

vizualizace   VYPRACOVÁNÍ VIZUALIZACE

Pokud si nejste jistí výběrem, nechte si od nás vypracovat 3D vizualizaci Vaší fasády s vybraným cihlovým obkladem. Stačí nám zaslat fotografie a vybrat si obklad - zbytek nechte na nás.

 

ico4   Vrácení zbylého zboží

Nikdo není neomylný, zůstane-li Vám proto po dokončení realizace nepoškozené a originálně zabalené zboží, můžeme Vám jej po předchozí domluvě vzít zpět. Cena by byla snížena o 10%, což představuje manipulační poplatek. Vrátit lze maximálně 5% zboží z celkového objemu dodávky. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení