Cihlový obklad Elastolith 210x50 mm - Oregon

Kód: 99401
429 Kč / m² 354.55 Kč bez DPH
Na objednávku

Cihlový obklad Elastolith v menším rozměru 210x50 mm. Barva Oregon. Použití v exteriéru i interiéru. Cena za 1m² = 1 bal.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměr cihlové pásky 210x50x4 mm, barva Oregon (původní označení Rot). Žádná páska se barevně neopakuje, výsledkem je pak přirozený vzhled v obložené ploše.

Cihlové obklady Elastolith jsou prakticky k nerozeznání od pravé cihly, zároveň však nabízí řadu výhod. Aplikace je velice snadná, není potřeba žádné speciální nářadí a zvládne ji každý - viz montážní postup.

Cihlové obklady Elastolith jsou vhodné především jako finální úprava venkovní fasády, které tak můžete vtisknout jedinečný charakter po vzoru holandských či anglických domů. Oblíbené jsou také realizace cihlových obkladů na částech fasády, využití najdou při řešení architektonických detailů, rohů, komínů, kleneb, oblouků, atd. Obklady lze po nahřátí horkovzdušnou pistolí snadno ohnout a využít je tak pro řešení nejrůznějších detailů. Obklady je možné použít také v interiérech.

Obklady řady Exteriér jsou tenké 4 mm a hmotnost je pouhých 3,5 kg/m². Není nutné provádět dodatečnou spáru - pouze se štětečkem rozetře lepící tmel.

HLAVNÍ VÝHODY:

  • extrémní životnost
  • flexibilita (ohebnost)
  • nízká hmotnost (3,5 kg/m²)
  • přirozený a jedinečný vzhled
  • snadná instalace
  • mrazuvzdornost
  • obklady odpuzují vodu a propouští páru
  • omyvatelný povrch
  • žádná údržba

Cihlový obklad Elastolith je vysoce kvalitní, minerální produkt, který se skládá ze směsi pečlivě tříděného křemenného písku a pojiva. Pojivem je polymerová disperze, která funguje na podobném principu jako jíl v cihle a zaručuje tak stálou flexibilitu obkladu. Povrchová vrstva je odolná proti UV záření - stálobarevnost cihlového obkladu je tak zcela zaručena. Teplotní odolnost -35° až 100°.

Lepidla, která zároveň slouží jako spárovací tmel, se po aplikaci s obkladem dokonale spojí. Lepidlo je dodáváno v pěti barevných odstínech pro dosažení optimální kombinace s obkladem. Spotřeba lepidla (spárovacího tmelu) je 2,2 - 2,5 kg/m².

Více než 30 let zkušeností holandského výrobce zaručuje nadstandardní kvalitu, o které se nyní můžete přesvědčit i Vy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rozměr 210x50 mm
Rozměr obkladu: 210 x 50 mm (tloušťka 4 mm)
Hmotnost 1m²: 3,5 kg
Počet cihlových pásků v balení: 72
Počet m2 v jednom balení: 1
Použití: Exteriér i interiér
Rohové prvky: Ne
Doporučená spára: 12 mm
Spotřeba lepidla: 2,5 kg/m²
Materiál: Křemenný písek a pojivo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: