Cihlové pásky Elastolith - nová tvář Vašeho domu

Vzhled a výsledné provedení fasády jsou jedny z důležitých faktorů, které ovlivňují celkový výraz a charakter Vašeho domu. Současný trh nabízí řadu různých řešení, mezi které patří také cihlové obklady imitující vzhled lícového zdiva. Mezi špičku v tomto oboru patří cihlové pásky Elastolith.

Jistě si vybavíte domy s cihlovou fasádou, které jsou typické pro anglické či holandské venkovské domy, ale i městskou zástavbu. Tyto domy mají nezaměnitelný vzhled a speciální atmosféru.

Právě z Holandska pocházejí cihlové obklady Elastolith, které se zde ručně vyrábějí již od roku 1962 a vynikají především svou nízkou hmotností, dokonalým vzhledem, odolností a rychlostí instalace. Z těchto důvodů se těší oblibě zákazníků po celé Evropě a USA. Nyní je můžete mít na svém domě či v interiéru také Vy.

Možnost použití:

  • obložení fasády nebo její části
  • obklad komínů, kleneb a jiných detailů
  • obložení krbů a kamen
  • obložení stěn v interiéru

 

Ohebné cihlové pásky mají rozměr 240x71 mm nebo 210x50 mm a jejich síla je 4 mm nebo 7 mm v závislosti na produktové řadě. V nabídce jsou také rohové obklady, které jsou již ohnuté a usnadňují obložení vnějších rohů.

Cihlové obklady Elastolith jsou vhodné nejen do exteriéru, ale také pro obložení vnitřních stěn. V nabídce je celkem 42 typů v exkluzivních odstínech. Žádná páska v balení se svým vzhledem a strukturou neopakuje, obložená plocha poté působí naprosto přirozeně a k nerozeznání od pravých cihel.

Výhody cihlových obkladů Elastolith:

  • nízká hmotnost (od 3,1 kg/m2) a ohebnost
  • dokonalý vzhled
  • rychlá a snadná montáž
  • odolnost proti vnějším vlivům a stálobarevnost

 

Rychlá a snadná instalace:

S montáží obkladů si poradí opravdu každý a při dodržení jednoduchého návodu se není čeho bát. Jednotlivé pásky se vtlačí do naneseného speciálního lepidla, které zároveň slouží jako spárovací tmel a stačí ho pouze rozetřít ve vzniklých spárách, což výrazně urychluje montáž. Toto lepidlo je dodávané v různých odstínech, případně se dá dobarvit akrylátovými barvami.