Cihlové pásky Elastolith - nová tvář Vašeho domu

Vzhled a výsledné provedení fasády jsou jedny z důležitých faktorů, které ovlivňují celkový výraz a charakter Vašeho domu. Současný trh nabízí řadu různých řešení, mezi které patří také cihlové obklady imitující vzhled lícového zdiva. Mezi špičku v tomto oboru patří cihlové pásky Elastolith.

Jistě si vybavíte domy s cihlovou fasádou, které jsou typické pro anglické či holandské venkovské domy, ale i městskou zástavbu. Tyto domy mají nezaměnitelný vzhled a speciální atmosféru.

Právě z Holandska pocházejí cihlové obklady Elastolith, které se zde ručně vyrábějí již od roku 1962 a vynikají především svou nízkou hmotností, dokonalým vzhledem, odolností a rychlostí instalace. Z těchto důvodů se těší oblibě zákazníků po celé Evropě a USA. Nyní je můžete mít na svém domě či v interiéru také Vy.

Možnost použití:

  • obložení fasády nebo její části
  • obklad komínů, kleneb a jiných detailů
  • obložení krbů a kamen
  • obložení stěn v interiéru

 

Ohebné cihlové pásky mají rozměr 240x71 mm nebo 210x50 mm a jejich síla je 4 mm nebo 7 mm v závislosti na produktové řadě. V nabídce jsou také rohové obklady, které jsou již ohnuté a usnadňují obložení vnějších rohů.

Cihlové obklady Elastolith jsou vhodné nejen do exteriéru, ale také pro obložení vnitřních stěn. V nabídce je celkem 42 typů v exkluzivních odstínech. Žádná páska v balení se svým vzhledem a strukturou neopakuje, obložená plocha poté působí naprosto přirozeně a k nerozeznání od pravých cihel.

Výhody cihlových obkladů Elastolith:

  • nízká hmotnost (od 3,1 kg/m2) a ohebnost
  • dokonalý vzhled
  • rychlá a snadná montáž
  • odolnost proti vnějším vlivům a stálobarevnost

 

Rychlá a snadná instalace:

S montáží obkladů si poradí opravdu každý a při dodržení jednoduchého návodu se není čeho bát. Jednotlivé pásky se vtlačí do naneseného speciálního lepidla, které zároveň slouží jako spárovací tmel a stačí ho pouze rozetřít ve vzniklých spárách, což výrazně urychluje montáž. Toto lepidlo je dodávané v různých odstínech, případně se dá dobarvit akrylátovými barvami.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení