Vážení zákazníci, expedice zakázek probíhá standardním způsobem a zboží můžete bez obav objednávat. Vzhledem k aktuální situaci však nejsou možné osobní odběry zboží. Pražský showroom je dočasně uzavřen. Velkoobchodní prodej pokračuje bez omezení.

Cihlové obklady do interiéru

Cihlové obklady Elastolith jsou díky svým vlastnostem vhodné nejen jako finální úprava fasády, ale také do interiéru, kuchyní, na obložení stěn, krbů, rohů, kleneb a nejrůznějších detailů. Mezi největší výhody cihlových obkladů Elastolith do interiéru patří bezesporu nízká váha, flexibilta a rychlost instalace, kdy Vám odpadá zdlouhavé dodatečné spárování. Práce je navíc snadná a při pečlivě dodrženém montážním postupu dosáhnete profesionálního výsledku vlastními silami.

Pro použití ve vnitřních prostorách je určena speciální řada Interiér s obkladem o rozměru 210x50 mm a váhou pouhých 3,1 kg/m2. Tato řada nabízí 6 různých barevných provedení a cena je vzhledem k menšímu rozměru velice příznivá.

Pokud však upřednostňujte větší rozměr, můžete použít obklady o rozměru 240x71 mm z řady Exclusive a Exteriér. Přes svůj název je možné bez obav využít i tyto obklady pro řešení v interiéru. Na výběr máte z dalších 29 barevných vzorů a zároveň jsou k těmto obkladům dodávané také rohové předohnuté prvky pro snadné a rychlé obložení vnějších rohů.

Lepidlo, které zároveň slouží jako spárovací hmota (pouze se rozetře štětečkem) nabízíme v pěti barevných odstínech – bílá, světle šedá, šedá, hnědá a antracit.

Kromě standardní záruky Vám garantujeme navíc rozšířenou záruku 5 let.

Pokud váháte s výběrem a nejste si jistí správným typem, rádi Vám zdarma zašleme až tři typy obkladů.

 Bez názvu - 1

cihlová stěna - obývák (1)

DSC_1999

kancl 1

kancl 2

kancl 3