Cihlové obklady do interiéru

Cihlové obklady Elastolith jsou díky svým vlastnostem vhodné nejen jako finální úprava fasády, ale také do interiéru, kuchyní, na obložení stěn, krbů, rohů, kleneb a nejrůznějších detailů. Mezi největší výhody cihlových obkladů Elastolith do interiéru patří bezesporu nízká váha, flexibilta a rychlost instalace, kdy Vám odpadá zdlouhavé dodatečné spárování. Práce je navíc snadná a při pečlivě dodrženém montážním postupu dosáhnete profesionálního výsledku vlastními silami.

Pro použití ve vnitřních prostorách je možné použít všechny typy obkladů Elastolith. Obklady označené "Interiér" mají rozměr 210x50 mm a jejich použití je možné pouze uvnitř, jelikož mají menší odolnost vůči povětrnostním vlivům. Na druhou stranu je však jejich cena velmi příznivá a váha pouze 3,1 kg/m2.

Pokud však upřednostňujte větší rozměr, můžete použít obklady o rozměru 240x71 mm. Na výběr máte velký výběr vzorů i barev a zároveň jsou k těmto obkladům dodávané také rohové předohnuté prvky pro snadné a rychlé obložení vnějších rohů.

Lepidlo, které zároveň slouží jako spárovací hmota (pouze se rozetře štětečkem) nabízíme v pěti barevných odstínech – bílá, světle šedá, šedá, hnědá a antracit.

Kromě standardní záruky Vám garantujeme navíc rozšířenou záruku 5 let.

Pokud váháte s výběrem a nejste si jistí správným typem, rádi Vám zdarma zašleme až tři typy obkladů.

 Bez názvu - 1

cihlová stěna - obývák (1)

DSC_1999

kancl 1

kancl 2

kancl 3