Dočasná změna otevírací doby: Praha - od 21.12. do 31.1.2021 zavřeno, poté běžný režim. Janovice nad Úhlavou - od 21.12. do 10.1.2021 zavřeno, poté běžný režim. Nové objednávky budeme expedovat 4.1.2021.

Cihlové obklady do interiéru

Cihlové obklady Elastolith jsou díky svým vlastnostem vhodné nejen jako finální úprava fasády, ale také do interiéru, kuchyní, na obložení stěn, krbů, rohů, kleneb a nejrůznějších detailů. Mezi největší výhody cihlových obkladů Elastolith do interiéru patří bezesporu nízká váha, flexibilta a rychlost instalace, kdy Vám odpadá zdlouhavé dodatečné spárování. Práce je navíc snadná a při pečlivě dodrženém montážním postupu dosáhnete profesionálního výsledku vlastními silami.

Pro použití ve vnitřních prostorách je možné použít všechny typy obkladů Elastolith. Obklady označené "Interiér" mají rozměr 210x50 mm a jejich použití je možné pouze uvnitř, jelikož mají menší odolnost vůči povětrnostním vlivům. Na druhou stranu je však jejich cena velmi příznivá a váha pouze 3,1 kg/m2.

Pokud však upřednostňujte větší rozměr, můžete použít obklady o rozměru 240x71 mm. Na výběr máte velký výběr vzorů i barev a zároveň jsou k těmto obkladům dodávané také rohové předohnuté prvky pro snadné a rychlé obložení vnějších rohů.

Lepidlo, které zároveň slouží jako spárovací hmota (pouze se rozetře štětečkem) nabízíme v pěti barevných odstínech – bílá, světle šedá, šedá, hnědá a antracit.

Kromě standardní záruky Vám garantujeme navíc rozšířenou záruku 5 let.

Pokud váháte s výběrem a nejste si jistí správným typem, rádi Vám zdarma zašleme až tři typy obkladů.

 Bez názvu - 1

cihlová stěna - obývák (1)

DSC_1999

kancl 1

kancl 2

kancl 3