Základní nátěr - penetrace - Elastolith Elabrick 5 kg

Kód: 55150
499 Kč / ks 412.40 Kč bez DPH
Skladem

Elabrick základní penetrační nátěr "Primer" se používá jako základní vrstva pro speciální lepidlo Elabrick.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Penetraci Elastolith Elabrick doporučujeme pro zpevnění a sjednocení savosti podkladu, na který budete následně nanášet lepidlo Elastolith a cihlové pásky.

Dobře reguluje vlastnosti všech savých povrchů. Prodlužuje dobu zpracovatelnosti speciálního lepidla Elabrick. Základní nátěr je paropropustný.

Spotřeba:
Na 1 m2 je potřeba přibližně 0,25 kilogramu penetračního nátěru. Jedno balení tedy vystačí cca na 20 m2 plochy.

Použití:
Lze použít na interiérové i exteriérové stěny. Elabrick Primer je vhodný pouze jako základní nátěr pro speciální lepidlo Elabrick a speciální lepidlo Elabrick je vhodné pouze pro pokládku obkladových pásků Elabrick. Lze použít na jakémkoli pevném, čistém a suchém povrchu, který je schopen nést zatížení a který je mírně savý. Všechny vrstvy, které nejsou pevné a mohou odpadat, musí být odstraněny. Před nanesením základního nátěru je třeba nechat nanesenou vyrovnávací vrstvu zcela zaschnout. Znečištěné nebo kontaminované povrchy je třeba vyčistit nebo ošetřit. 

Nanášení:
Základní nátěr před použitím promíchejte. Rovnoměrně rozetřete po povrchu pomocí válečku nebo velkého plochého štětce. Po nanesení nechte alespoň 24 hodin zaschnout. Fyzikální proces vysychání produktu zahrnuje odpařování vody. Vysoká vlhkost a/nebo nízké teploty mohou proces zasychání zpomalit. Neprovádějte aplikaci při teplotách nižších než +5 °C a vyšších než 30 °C. Podkladové vrstvy odolávají povětrnostním vlivům pouze v omezené míře. Po použití nářadí ihned očistěte čistou vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: